88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر نحوی نژاد در نشست هم اندیشی با خانواده های بیماران مبتلا به ام اس علاوه بر پاسخگویی به سوالات و دغدغه های مطرح شده ، از همه حاضرین دعوت کرد تا با مشارکت بیشتر و موثرتر در اداره امور جاری یار و یاور مدیران و دست اندرکاران این مجموعه باشند .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ نشست هم اندیشی خانواده های بیماران مبتلا به ام اس و مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با هدف بهبود وضعیت زندگی این عزیزان در ساختمان گل یاس برگزار شد .

تأکید بر فعال­تر شدن خدمات فیزیوتراپی مختص بیماران ام اس ، درخواست اجرای برنامه های هنری و شاد بیشتر ، گردش های روزانه ، تأمین داروهای مورد نیاز این عزیزان و استفاده از خدمات ماساژ درمانی از عمده مسائل مطروحه در این نشست بود .

دکتر نحوی نژاد در جمع خانواده های بیماران ام اس ، تأمین نیازهای پرشمار زندگی این عزیزان را کاری سخت و طاقت فرسا دانست و افزود : با تمام سختیها و مشکلات موجود بر آن هستیم که زندگی آرام و آسوده ای را برای همه مددجویان به ویژه بیماران ام اس که در دشوارترین دوران عمر خود به سر می برند ، فراهم نماییم .

حسین نحوی نژاد تصریح کرد : اگر همیاری و مشارکت فعال گروه های نیکوکاری در همه زمینه ها اندکی تقلیل یابد ، به همان اندازه خدمات جاری دچار چالش خواهد شد . بنابراین از همه این فرهیختگان جامعه دعوت می کنیم تا همچنان نقشی تأثیرگذار در زندگی مددجویان ایفاء نمایند .

وی خدمات فیزیوتراپی و برنامه های شاد و هنری را از مهمترین عناصر درنظر گرفته شده برای بیماران ام اس اعلام و بیان داشت : با وجود اینکه این برنامه ها همواره در اولویت بوده ، با این حال طی نشست های مختلف زمینه های گسترش فعالیت های مذکور را به نحو چشمگیری پایه گذاری کرده ایم که انشاالله از ماه آینده اثرات آن به وضوح نمایان خواهد شد .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با دعوت از خانواده های بیماران مبتلا به ام اس ساکن در این مجموعه خیریه برای مشارکت بیشتر در بحث درمان و دیدارهای چهره به چهره ، رسالت کهریزک را خدمتگزاری به همه مددجویان تحت پوشش دانست و برای تمام خادمین بیماران نیازمند آرزوی توفیق روزافزون کرد .