88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

هم اندیشی مدیران و مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک با تأکید بر ارائه خدمات بهینه به کلیه مددجویان در سال آینده، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در نشست مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با معاونت های حوزه های مختلف، مدیران و مسئولین این مجموعه بر تداوم خدمتگزاری بهینه در سال آینده تأکیدی دوباره شد.

قدردانی از زحمات ۲۴ ساله مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، نگاهی به فعالیت های کمیته رفاه، حوزه توانبخشی، تغذیه و نقش آموزش در ارتقاء کیفیت خدمات، برنامه های سرای فرهنگی ویژه مددجویان، عملکرد بخش ورزش، حوزه امور اجتماعی، مرکز علمی کاربردی کهریزک و در نهایت تشکیل گروه واتساپی مدیران، از جمله مباحث مطروحه در این نشست ۴ ساعته بود.

محمد رضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک اعیاد شعبانیه به کلیه مدیران و مسئولین، از همگان دعوت کرد تا در انجام مسئولیتی که بر عهده دارند، نهایت تلاش را در سال های پیش رو داشته باشند.

وی با بیان اینکه بهترین ارزیابی عملکرد هر شخص توسط خود او صورت می گیرد، گفت : همه ما از بدو تولد تا رسیدن به دورانی که قابلیت فعالیت داشته باشیم، دارای رسالت و توانمندی هایی خواهیم بود، پس چه بهتر که از این توانایی ها و موقعیت های شغلی به نفع کسانی بهره گیریم که دست نیاز به سوی ما دراز کرده اند.

صوفی نژاد شاخص های برتر موجود در کهریزک را حاصل تلاش همه کارکنان دانست و افزود : در فضای همدلی و همکاری موجود توانسته ایم نام و آوازه کهریزک را در جای جای میهن عزیزمان و در دل خیرین و نیکوکاران جامعه به نیکی ثبت کنیم و نشان دهیم که می توانیم خادمین موفقی برای مددجویان تحت پوشش باشیم.

وی همچنین بیان داشت : مدیون حق شناسی و مهربانی همه کارکنان آسایشگاه هستم و خوشنامی و عزت و آبروی فعلی را متعلق به یکایک آنان می دانم.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با آرزوی سالی خوش برای کارکنان مجموعه، بار دیگر از همه خادمین کهریزک دعوت کرد تا تمام توان خود را در رضایتمندی مددجویان بگمارند و همانند خانواده خود، خدمتگزاری شایسته برای این خانواده بزرگ باشند.

در پایان این مراسم، با اهدا گل و هدایایی از جانب مدیران و مسئولین آسایشگاه، از زحمات یک سال دیگر محمد رضا صوفی نژاد در کسوت مدیریت کهریزک تقدیر شد.