88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بیش از ۵۰۰ دانشجوی مرکز علمی کاربردی کهریزک با اتمام امتحانات نیم سال دوم، آماده ثبت نام برای ترم جدید و سال تحصیلی ۱۴۰۴_۱۴۰۳ می شوند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اتمام امتحانات نیم سال دوم، دانشجویان مرکز علمی کاربردی کهریزک پس از وقفه تابستانی، آماده حضور در کلاس های درس برای ترم جدید می شوند.

علی رضا معماری مدیر آموزش مرکز علمی کاربردی کهریزک در خصوص وضعیت برگزاری امتحانات نیم سال دوم دانشجویان اظهار داشت: همانند ترم های گذشته و با نظارت کامل در دو بخش کاردانی و کارشناسی، امتحانات زیر نظر نمایندگانی از دانشگاه علمی کاربردی تهران شرق برگزار شد.

وی افزود: دانشجویان در هفت رشته کاردانی و سه رشته کارشناسی در جلسات امتحانات حاضر شدند تا در صورت قبولی در هر یک از دروس، درس وابسته به آن ترم پیشین را انتخاب کرده تا در نیم سال اول سال تحصیلی در برنامه آموزشی خود داشته باشند.

معماری اضافه کرد: با توجه به افزایش ظرفیت دانشگاه، از ترم جدید شاهد حضور دانشجویان در گرایش های مختلف خواهیم بود که این امر حجم آموزش را با پیچیدگی و سختی های مختلفی مواجه خواهد کرد.

مدیر آموزش مرکز علمی کاربردی کهریزک با آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان، تربیت نیروی انسانی ماهر و گسیل آن به بازار کار از جمله برطرف کردن کمبود های پرسنلی آسایشگاه را هدف غایی این مرکز عالی رتبه اعلام کرد.

مرکز علمی کاربردی کهریزک هم اکنون با ظرفیت بیش از ۵۰۰ دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی و نیز پودمانی در حال فعالیت است.  انتظار می رود با افزایش فضای آموزشی به دو برابر، پذیرش دانشجو نیز به مرور تا سقف ۱۰۰۰ نفر افزایش یابد.