88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با همکاری معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران و شبکه بهداشت شهرستان ری،  واکسیناسیون مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در مقابل بیماری آنفلوانزای فصلی پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ ۱۷۵۰ مددجوی سالمند، معلول و بیمار مبتلا به ام اس ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک در مقابل بیماری آنفلوانزای فصلی واکسینه شدند.

مهدیه آبنیکی مدیر بهداشت آسایشگاه با اعلام این خبر، افزود: به دلیل شرایط خاص جسمی مددجویان، همه ساله واکسیناسیون این عزیزان در دستور کار مسئولان آسایشگاه قرار می گیرد تا در زمان شیوع این بیماری، شاهد عارضه ای در بخش های مختلف بستری نباشیم.

وی اضافه کرد: پس از اتمام واکسیناسیون مددجویان، واکسینه شدن پرسنل بویژه کادر درمانی و پرستاری که ارتباط مستقیم با مددجویان دارند، در برنامه کاری واحد بهداشت گنجانده شد.

آبنیکی تصریح کرد: با وجود واکسیناسیون مددجویان و کارکنان، در فصل شیوع این بیماری از رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی خاص غافل نمی شویم و در تلاش هستیم تا فصل سرما را با سلامت پشت سر بگذاریم.

مدیر بهداشت آسایشگاه خیریه کهریزک با تشکر از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهرستان ری که نهایت همکاری را در تأمین واکسن های مورد نیاز با این مجموعه خیریه داشتند، از کلیه کارکنانی که در واکسیناسیون مددجویان و پرسنل مشارکت کردند، قدردانی کرد.