88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در بخشی از این پیام آمده است :« کارفرمایان موظف به تأمین معاش و رفاه کارکنان واحد‌های تحت نظر خود هستند و ما نیز همواره در تلاشیم تا آنگونه که شایسته است در خدمت به جامعه کارگری، از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.»

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ به مناسبت ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر، محمد رضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک این روز به همه تلاشگران عرصه کار و سازندگی، توفیقات روزافزون آنان را از خداوند متعال مسئلت کرد.

صوفی نژاد خطاب به کارکنان این مجموعه خیریه اظهار داشت : خدمت در چنین مراکزی، توفیقی الهی است که نصیب هرکسی نمی شود و ما از این منظر خاضعانه از خداوند منان سپاسگزاریم که این فرصت را در اختیار ما قرار داد تا با ارائه خدمت به سالمندان و معلولین، دین خود را به جامعه ادا نماییم.

وی با اشاره به حفظ حرمت و کرامت انسانی همکاران تأمین معاش و رفاه انسانی را وظیفه ذاتی همه کارفرمایان دانست و تصریح کرد : برآورده کردن نیازهای معیشتی، پرداخت به موقع حقوق و دستمزد و نیز اعطاء اقلام غیر نقدی، از اهم وظایف ما در قبال کارکنان پرتلاش آسایشگاه است، ضمن آنکه فراهم نمودن بسترهای لازم برای رفاه کارکنان از دیگر وظایفی است که در دستور کار قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: هرآنچه بتوانیم در رفاه عمومی کارکنان بیشتر تلاش کرده و نتایج ملموس تری به دست آوریم، این دست‌آوردها مستقیماً به زندگی مددجویان بستری باز می گردد و آسایش آنان را در سخت ترین دوران زندگی تضمین می کند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با عذرخواهی از همه کارکنان به جهت مهیا نبودن شرایط لازم برگزاری همایش بزرگ کارگری در سال جاری نیز گفت : هدایا و لوح های تقدیر آن دسته از کارکنانی که بتازگی بازنشسته شده اند، آماده گردیده و به زودی تقدیم ایشان می گردد. همچنین آن گروه از همکارانی که بیشترین امتیاز را از نظر کمیته ارزشیابی جهت خدمات صادقانه خود در طول سال گذشته به دست آورده اند، مورد تشویق قرار خواهند گرفت.