88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در بخشی از این پیام آمده است : شاید برخی گمان کنند که شما پزشکان گرامی تنها انجام وظیفه می کنید، در حالی که این شغل با عشق عجین شده است و بدون آن هیچ پزشکی به سرمنزل مقصود نمی رسد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ به مناسبت فرارسیدن یکم شهریور _ گرامیداشت روز پزشک _ مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در پیامی این روز خجسته را به تمامی تلاشگران عرصه درمان کشور بویژه پزشکان شاغل در کهریزک تبریک و شادباش گفت.

محمد رضا صوفی نژاد پزشکان را منجی جان بیماران نیازمند درمان دانست و گفت : هرآنچه که از علم طبابت آموخته اید، سرانجام آن به بخشیدن زندگی دوباره ای به بیمارانی باز می گردد که شما وظیفه معالجه و پیگیری درمان آنان تا بهبودی کامل را عهده دار شده اید.

صوفی نژاد تصریح کرد : خواه و ناخواه گذر هر یک از افراد جامعه به مطب پزشکان خواهد افتاد و این شما هستید که با توانمندی و تعهدی که دارید، در درمان بیماری بیماران اهتمام ویژه دارید و بر آن هستید تا دردمندی بدون بهبودی، ادامه زندگی ندهد.

صوفی نژاد خطاب به پزشکان موظف و افتخاری آسایشگاه نیز گفت : یکایک شما سروران عزیز نگین درخشان انگشتری این دیار هستید و با اخلاصی مثال زدنی، آلام دردمندترین بیماران جامعه را تسکین می بخشید. پس مطمئن باشید تمامی این اقدامات شایسته شما در دفتر حضرت حق تعالی به نیکی ثبت و ضبط می گردد.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر با قدردانی از همه تلاشگران عرصه خدمت در کهریزک بویژه پزشکان همیشه سرافراز این مجموعه تأکید کرد : شاید برخی گمان کنند که شما پزشکان همانند سایر کارکنان مشغول انجام وظیفه هستید، در حالی که اگر این شغل با عشق عجین نشده باشد، نه تنها هیچ پزشکی به سرمنزل مقصود نمی رسد، بلکه آلام بیماران نیز کاهش نیافته و همچنان دردمندتر از گذشته به زندگی ادامه می دهند. به یکایک شما گرامیان افتخار می کنیم و روز و روزگاری خوش برایتان از خداوند متعال مسئلت داریم.