88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در شب آخرین چهارشنبه سال ۱۴۰۲ هجری شمسی، بار دیگر سنت دیرینه چهارشنبه سوری با حضور جمع کثیری از نیکوکاران، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در کنار مددجویان این مجموعه خیریه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با دکلمه ای زیبا در وصف چهارشنبه پایان سال از سوی استاد سنجری، گوینده پیشکسوت رادیو، مراسم زیبا و بیادماندنی چهارشنبه سوری در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این مراسم که جمع زیادی از ساکنان خانواده بزرگ کهریزک در کنار پرستاران و حامیان خود حضور داشتند، هریک از خیرین وظیفه ای را به جان و دل خریدار شدند.  ابوالفضل نیکوگفتار  برافروختن آتش که نماد چهارشنبه سوری است را عهده‌دار شد ، سامین رهنورد با قهوه و شیرینی  هزینه های پذیرایی از حاضرین را پذیرفت و در نهایت گروه هنری غائی با استیج ، تلویزیون شهری و نور پردازی حرفه ای  با اجرای انواع برنامه‌های شاد و موزیکال، زیبایی جشن و سرور را دوچندان کرد.

در این میان، واحد تغذیه آسایشگاه نیز بیکار ننشست و با طبخ آش رشته و توزیع آن بین حاضرین، نقش زیادی در پذیرایی از میهمانان خود داشت. تهیه و توزیع انواع تنقلات از جانب کارکنان سرای فرهنگی، از دیگر برنامه‌های این شب خاطره انگیز بود،  و بالاخره اینکه کلیه مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک دست در دست یکدیگر دادند تا در آخرین روزهای سال، سالمندان و معلولین کهریزک با خاطره ای خوش به استقبال بهار سال ۱۴۰۳ بروند.