88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

کاروان شادی بانوان گردشگر با حضور در بخش های محل اقامت سالمندان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، یک روز خاطره انگیز را رقم زدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ کاروان بانوان گردشگر به سرپرستی بانو الماسیان از یاران دیرین و باوفای کهریزک، با حضور در خانه سالمندان، لبخند شادی را بر چهره این عزیزان نشاندند.

دف نوازی و اجرای موسیقی محلی، از برنامه هایی بود که این بانوان مهربان به خانه سالمندان کهریزک هدیه کردند، ضمن آنکه پس از پایان حضور پرمهرشان، هدایای نقدی خود را تحویل صندوق آسایشگاه دادند تا برای تهیه ملزومات مورد نیاز مددجویان هزینه شود.

بانو الماسیان در خلال حضور خود و یاران همراهش به خبرنگار کهریزک گفت: امروز برای ما یکی از بهترین روزهای عمرمان بود، چرا که دانستیم باید بیش از هر چیز، به یاد کسانی باشیم که به دور از کانون گرم خانواده هستند و توانایی اداره کارهای شخصی خود را ندارند.

این بانوی نیکوکار همچنین افزود: آفرین به این پرستاران جوان که به دور مادران و پدران سالمند می چرخند و نمی گذارند آب در دل آنها تکان بخورد. ای کاش ما هم در شرایطی بودیم که می توانستیم مثل آنها خدمتگزار سالمندان باشیم، اما عیبی ندارد چرا که این جوانان به اندازه کافی توانایی دارند که جای ما را هم پر کنند و ما سپاسگزار همه آنها هستیم.

روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک با تقدیر از زحمات این بانوان نیکوکار، به اطلاع عموم همشهریان می رساند درب های آسایشگاه همه روزه به روی بانیان خیر و گروه های شادی آفرین باز است و می توانند با هماهنگی قبلی و تماس با شماره تلفن:56523131به دیدار از خانواده بزرگ کهریزک بشتابند.