88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

کافه رادیو کهریزک قرار است با تولید و پخش برنامه‌های فرهنگی، ادبی،هنری و پخش موسیقی، ساعاتی شاد را برای مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک ایجاد نماید.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با حضور اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک، معاونت های حوزه های مختلف و مدیران این مجموعه، کافه رادیو کهریزک افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

این رادیو داخلی که به همت خیرین تجهیز و آماده بهره برداری شده،  در نخستین روزهای فعالیت خود قرار است در هفته سه روز با تولید و پخش برنامه‌های فرهنگی،ادبی، هنری، گفتگو با کارشناسان و متخصصان و در نهایت پخش موسیقی، ساعات مفرحی را برای مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک ایجاد کند.

در آیین افتتاح کافه رادیو کهریزک که توسط استاد سنجری هنرمند و گزارشگر پیشکسوت رادیو به انجام رسید، دکتر حسن احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک، ایجاد فضای شاد و آرامش بخش برای مددجویان و کارکنان آسایشگاه را از اهداف اصلی این رادیو دانست و بر تنوع برنامه‌های در نظر گرفته شده تأکید کرد.

وی با قدردانی از زحمات محمد رضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک که به دلیل مشغله شخصی نتوانست در این مراسم حاضر باشد، اظهار داشت : امیدوار هستیم در روزهای آینده نتایج ملموس و روحیه بخش فعالیت  رادیو داخلی کهریزک را برای همه مخاطبان آن شاهد باشیم.

دکتر احمدی با تشکر ازاستاد سنجری و کارکنان روابط عمومی آسایشگاه که در راه اندازی کافه رادیو کهریزک زحمات فراوانی را متحمل شده اند، برای همه خادمین پرتلاش مجموعه آرزوی موفقیت و شادکامی کرد.