88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سهراب پاکزاد خواننده نسل جوان با ترانه های خط قرمز، یاغی، شوخی ندارم، کاشکی، عادت و .... به استقبال از مددجویان تیم مراقبت در منزل آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در برج میلاد رفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با دعوت بهنام محمدی تهیه کننده برنامه‌های سهراب پاکزاد خواننده نسل جوان، جمعی از مددجویان تیم مراقبت در منزل کهریزک به اتفاق خانواده های خود در سالن همایش‌های برج میلاد حاضر شدند تا از این کنسرت به یادماندنی بهره مند شوند.

همچنین در پایان این شب خاطره انگیز، مددجویان دعوت شده به این کنسرت، بر روی استیج حاضر شده و علاوه بر گفتگو و گرفتن عکس یادگاری، از این خواننده نام آشنای میهن خواستند تا با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، شادی را میهمان این خانواده بزرگ کند.

سهراب پاکزاد نیز در پاسخ به درخواست اهالی کهریزک قول داد در اولین فرصت ممکن همراه با گروه هنری خود در آسایشگاه حاضر شوند تا همانند بسیاری دیگر از خواننده های افتخاری کهریزک، به وظیفه اخلاقی و اجتماعی خویش عمل کند.

قابل توجه است که کیاوش سراجی از یاران مهربان آسایشگاه خیریه کهریزک، کلیه هزینه های پذیرایی از مددجویان این مجموعه خیریه به همراه خانواده های آنان را متقبل شد که این اقدام، قابل تحسین و تقدیر است.