88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بیش از ۱۱۰۰ نفر از سالمندان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، فرارسیدن روز جهانی سالمند را در جمع خادمین و حامیان خود گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با معرفی سالمندان نمونه و اجرای انواع برنامه‌های هنری، جشن بزرگ روز جهانی سالمند در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این جشنواره که با حضور مسئولان بهزیستی استان تهران و شهرستان ری، نیکوکاران، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در کنار سالمندان حضور داشتند، مجید قمی عضو هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک با تبریک هفته ملی سالمندان، گفت : سالمندی دوره ای از زندگی انسان هاست و نباید میان این سنین با دوره های دیگر مرزبندی خاصی شکل بگیرد، بلکه باید از این فرصت بهترین استفاده را برای پویایی جامعه داشته باشیم.

وی با یادی از زنده یاد دکتر حکیم زاده موسس کهریزک، افزود : در آغازین سال های تأسیس آسایشگاه و در ابتدای خیابان منتهی به کهریزک، تابلوی « کاخ سالمندان » نصب شده بود که نشان از اهمیت خدمت و احترام به سالمندان داشت.

مجید قمی یکی از دغدغه های هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک را تأسیس خانه سالمندان در مناطق ۲۲ گانه شهری تهران دانست و گفت: امیدواریم با مجموعه تدابیر لازم بتوانیم با ایجاد خانه سالمندان که خدمات روزانه به این عزیزان خواهد داد، باری از دوش خانواده ها در نگهداری، توانبخشی، مراقبت و در نهایت ایجاد فعالیت های اجتماعی برای این قشر از جامعه برداریم.

در گرامیداشت روز جهانی سالمندان در آسایشگاه خیریه کهریزک، گروه های هنری و موسیقی فلاحت، آوای کلکو به هنرنمایی پرداختند. یوسف رضایی معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران، غفارنژاذ سرپرست بهزیستی شهرستان ری، مسئولان سامانه جانبازان و معلولین، پیشکسوتان کتابخانه پارک شهر، کسبه پاساژ میلاد قائم که هدایای سالمندان را تأمین کردند و نیکوکاران بسیاری حضور داشتند.