88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با تجلیل از دانشجویان برتر، مراسم روز دانشجو در مرکز علمی کاربردی کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با نوای گروه هنرمندان فریاد صبا، جشن روز دانشجو در مرکز علمی کاربردی کهریزک برگزار شد.

در این مراسم که منتخبی از دانشجویان این مرکز به نمایندگی از سایر دانشجویان شرکت داشتند، به ۱۰ تن از بهترین و فعال ترین دانشجویان لوح تقدیر و هدایایی تقدیم گردید.

در این مراسم، دکتر حسن احمدی رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک با تبریک فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو به همه دانشجویان کشور، گفت : مرکز علمی کاربردی کهریزک با وجود اینکه ۴ سال از عمر تأسیس خود را پشت سر می گذارد، توانسته است در میان ۶۰۰ مرکز دانشگاهی در سراسر کشور، در میان ۱۰ مرکز برتر قرار گیرد.

دکتر احمدی کسب عنوان یاد شده را حاصل فداکاری و همت کادر علمی، مدیریت و پرسنل آسایشگاه، مدیران گروه و بخش های فرهنگی و پژوهشی دانست و افزود : امیدواریم دانشجویان بتوانند همچنان با طی کردن مدارج علمی، در خدمت جامعه باشند تا شاهد پیشرفت و ترقی جامعه در تمامی زمینه ها باشیم.

محمد رضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، ۱۶ آذر را روزی مقدس برای همه جامعه بویژه دانشجویان دانست و تصریح کرد : دانشگاه می تواند معرفت و انسانیت را در وجود یکایک دانشجویان پرورش دهد و ما خوشحالیم از اینکه می بینیم این اتفاق در مرکز کهریزک به خوبی در حال انجام است.

صوفی نژاد با بیان اینکه پرورش کادر درمان و پرستاری در آسایشگاه، بهترین روش ممکن برای جذب نیرو های جدید است نیز گفت : وابستگی سازمانی و تعهد، بهترین هدیه برای کسانی است که در محل کار خود تحصیل و پرورش می یابند و می توانند خدمتگزاران شایسته ای برای جمع کثیری از سالمندان و معلولین باشند.