88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در روز ۱۶ آذر مصادف با روز دانشجو، از دانشجویان و آینده سازان کشور در مرکز علمی کاربردی کهریزک با حضور دکتر نحوی نژاد قائم مقام این مرکز و جمعی از مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر نحوی نژاد قائم مقام مرکز علمی کاربردی کهریزک با حضور در کلاس های درس این مرکز، فرارسیدن روز دانشجو را به همه دانشجویان دانشگاه کهریزک تبریک گفت.

وی همچنین با ادای احترام به اساتید فعال در این مرکز، گفت: رسالت سنگین تعلیم و تربیت نیروی انسانی کارآمد بر دوش شماست و این شما هستید که به پشتوانه دانش و آگاهی و تجربیات ارزشمند خود، جوانان کاربلد و نخبه را روانه بازار کار می کنید.

دکتر نحوی نژاد خطاب به دانشجویان مراقبت سالمندی هم گفت: هرآنچه سطح دانش علمی و عملی خود را بالا ببرید، به همان میزان امید به زندگی و سلامت زیستن سالمندان را تقویت می کنید.

قائم مقام مرکز علمی کاربردی کهریزک در پایان تصریح کرد: چشم انداز خوبی در انتظار این دانشگاه در سال های پیش رو احساس می شود که همه حاصل فعالیت برنامه ریزان و مدیران در سطح کلان این مرکز است.

هم اکنون بیش از ۴۲۰ دانشجو در ۹ مقطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه کهریزک مشغول به تحصیل هستند که با افتتاح فاز دوم این دانشگاه و افزودن رشته های جدید، انتظار می رود به مرور از نیمسال دوم سال تحصیلی و پس از آن، این تعداد افزایش یابد.