88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک ، از تلاشگران عرصه امور اجتماعی در روز مددکار  تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ; همزمان با روز میلاد مولی الموحدین علی (ع) و روز مددکار ، از تلاشگران عرصه امور اجتماعی شاغل در آسایشگاه خیریه کهریزک قدردانی شد .

 

در این مراسم ، محمد رضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک روز مددکار به همه کارکنان امور اجتماعی اظهار داشت :

صبر و شکیبایی شما در انجام وظایف سازمانی و رسیدگی به انواع نیازهای اساسی مددجویان همواره مورد تحسین بوده و هست .

صوفی نژاد افزود : در یکسال گذشته و بنا بر شرایط خاص ایجاد شده ، وظایف یکایک شما همکاران ارجمند به مراتب سخت تر و طاقت فرسا تر گردیده و با این وجود شاهد هستیم که توانسته اید با عزم و اراده ای مثال زدنی بر بسیاری از مشکلات فائق آیید .

صوفی نژاد مددکاران را سنگ صبور سالمندان و معلولین در تمامی شرایط دانست و تأکید کرد : همه شما بر رسالت خود واقف هستید و نیازی به بازشماری شرح وظایف نیست ، با این حال از همگان انتظار داریم هرآنچه می توانند در تسهیل زندگی مددجویان بیش از هر زمان دیگری تلاش نمایند .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با آرزوی توفیق روزافزون برای همه همکاران حوزه امور اجتماعی ، از آنان دعوت کرد تا میزان رضایتمندی مددجویان را ملاک عملکرد خود قرار داده و در این مسیر بر ارائه خدمات اجتماعی و روانشناسی بهینه تر اصرار داشته باشند .

18 کارشناس مددکاری و روانشناسی در قالب واحد امور اجتماعی ، عهده دار سرپرستی زندگی مددجویان بوده و موظف به پیگیری و رفع نیازهای مختلف آنان در طول زندگی در آسایشگاه هستند .