88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیریت آسایشگاه خیریه کهریزک در روز پرستار شاخه گلی زیبا به هر یک از سفید پوشان این مرکز تقدیم کرد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ در خجسته زادروز حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، خانواده بزرگ کهریزک حال و هوایی خاصی را تجربه کردند

دکتر حسین نحوی نژاد، مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک و محمدرضا صوفی نژاد یکی اعضای هیئت‌مدیره با حضور در جمع پرستاران این مرکز خیریه شاخه گلی زیبا به آنان تقدیم کردند که باجان و دل به مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک خدمت می‌کنند.

در ادامه این روز در مراسمی که به مناسبت این خجسته روز در سالن همایش‌های این مرکز ( سالن مهر) برپاشد ،محمدرضا صوفی نژاد، مدیریت سابق آسایشگاه خیریه کهریزک، با تجلیل از خدمات بی‌دریغ و شبانه‌روزی همه پرستاران شاغل در این مجموعه خیریه، خطاب به آنان اظهار داشت: کهریزک بدون پرستار و جدای از خدمات ارزنده پرستارهیچ معنا و مفهومی ندارد. پس هرروز در کهریزک روز پرستار است.

صوفی نژاد افزود: همه ما می‌دانیم که پرستاری تنها یک شغل نیست بلکه نوعی ابراز احساسات توأم با ارائه خدمات است، خدماتی که باید باشد تا جان تازه‌ای به کالبد بیماران دمیده شود و خدا می‌داند که اگر این‌چنین نبود قطعاً زندگی نیز در آسایشگاه برای بیماران جاری و میسر نمی‌شد.

در ادامه دکتر نحوی نژاد در میان تشویق بی‌نظیر پرستاران به پشت تریبون رفت خطاب به سفید پوشان این مرکز گفت : تمامی ناتوانی­ها و کم توانایی­هایی که در وجود یکایک 1750 عزیز مددجو اعم از سالمند، معلول و بیمار مبتلابه ام اس این مرکز خیریه هست را باتدبیر و پشتکار خود جبران می‌نمایید تا آنان با تمام مشکلات جسمانی که دارند به‌آسانی روز و شب خود را بگذرانند. این شایسته بهترین تقدیرهاست و من اینجا هستم تا از شما قدردانی کنم.

در این مراسم هنرمندان آقای هروس ، دی جی آقای امامی و گروه رقص آذری پارلاک با سرپرستی آقای عزیزی با ارائه هنرنمایی های خود توانستند تا لحظات شادی را برای سفید پوشان این مرکز رقم زنند.

 همچنین تعداد 14 نفر پرسنل به‌عنوان پرستاران نمونه معرفی و از آنان با لوح تقدیر و اهدای هدیه، تجلیل به عمل آمد.

شایان‌ذکر است مجموعاً 456 نفر پرستار در حال حاضر در حال خدمت‌رسانی به مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک هستند.