88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در خجسته زادوز حکیم ابوعلی‌سینا و روز پزشک، از مقام شامخ تلاشگران عرصه درمان در آسایشگاه خیریه کهریزک تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر  حسین نحوی نژاد در آئین تجلیل از مقام پزشکان شاغل در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران،  گفت : همانطور که پزشکان در شناسایی و درمان بیماران نقش آفرینی می کنند، سایر اعضاء کادر درمان اعم از پرستاران و روانشناسان نیز تأثیر به سزایی در علاج بیماران دارند.

وی کار تیمی را رمز موفقیت کادر درمان آسایشگاه دانست و افزود : پیگیری و ادامه درمان بیماران زمانی به سرانجام می رسد که پرستاران به شرح وظایف خود آگاهی کامل داشته و تمامی روند درمان را تا حصول نتیجه مطلوب دنبال کنند.

دکتر نحوی نژاد اخلاق مداری را از ضروریات علم پزشکی معرفی و اذعان داشت :  اگر پزشکی عالی ترین مقام علمی را کسب کرده باشد اما اخلاق مدار نباشد، قطعاً در راه رسالت خود موفق نخواهد بود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، غربالگری و پیشگیری را از دیگر برنامه‌های جدی حوزه درمان برشمرد که می تواند گامی بزرگ و اساسی در حفظ سلامت و بهداشت عمومی سالمندان و معلولین ایفا نماید.

در پایان این مراسم، با اهدا لوح تقدیر و شاخه گلی زیبا به هریک از پزشکان، از زحمات یک سال گذشته آنان در درمان بیماران تجلیل شد.

آسایشگاه خیریه کهریزک افتخار آن دارد که علاوه بر برخورداری از کادر درمان منسجم و هماهنگ، از خدمات ۵۲ پزشک متخصص و پیراپزشک افتخاری در درمان مددجویان بهره می گیرد.