88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور اهالی قلم، مددجویان، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در محل کتابخانه مجموعه، هفته کتاب و کتابخوانی گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با رونمایی از سه کتاب تألیف شده توسط مددجویان اهل قلم، آیین نکوداشت هفته کتاب و کتابخوانی در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد،

کتاب روانشناسی اجتماعی معلولیت با پژوهش و ترجمه یاسر فریادرس، لحظات تلخ و شیرین زندگی نوشته فرشته بابایی و کهریزک _ بهشت کوچک کاری از رضا بختیاری، کتاب هایی هستند که با ذهن خلاق این نویسندگان با انگیزه و معلول کهریزک به رشته تحریر درآمده و مورد تجلیل قرار گرفت.

در این مراسم دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک به تلاشگران عرصه فرهنگ و هنر در کهریزک، گفت: اعتبار، فرهیختگی و اندیشمندی را با هیچ چیز نمی توان عوض کرد و همه اینها نشأت گرفته از انس با کتاب و کتابخوانی است.

وی افزود: کسانی می توانند درس روشنفکری و اخلاق را به دیگران بیاموزند که خود اهل مطالعه باشند و خوشبختانه ما در سطح وسیعی این عناصر مطلوب را در کهریزک می بینیم.

دکتر نحوی نژاد خطاب به نویسندگان کتاب های رونمایی شده نیز گفت: شما ثابت کردید معلولیت هرگز نمی تواند مانعی برای رشد و بالندگی باشد و در هر موقعیتی می شود اشاعه دهنده فرهنگ و هنر و ادب بود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک این مرکز را به معنای واقعی کلمه یک خانواده بزرگ دانست و گفت: غم ها و شادی ها، دورهمی ها،گردش و تفریحات را درکنار هم هستیم و نشان می دهیم که رنج بیماری نمی تواند مانع خوشبختی و سعادت ما باشد.