88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با همت رامین گبرلویار مهربان و وفادار کهریزک جمع زیادی از سالمندان و معلولین آسایشگاه به گردش یک روزه و استفاده از مواهب خدادادی در فیروزکوه دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با استقبال گسترده مسئولین محلی و مردم خونگرم روستای نمرود واقع در شهرستان فیروزکوه، کاروان گردشگری ۶۰ نفره متشکل از سالمندان و معلولین جوان آسایشگاه خیریه کهریزک به باغ سرسبز و زیبای نمرود دعوت شدند تا ساعات شاد و هیجان انگیزی را پشت سر بگذارند.

این برنامه که به همت رامین گبرلو و یاران وفادار او ترتیب داده شده بود، توانست با اجرای انواع برنامه های مفرح و نیز پذیرایی مفصل، اوقات خاطره انگیزی را تقدیم کاروان گردشگری کهریزک کند.

سکینه باستانی سرپرست گروه اعزامی اردوی یک روزه مددجویان کهریزک با عالی توصیف کردن این برنامه تفریحی، اظهار داشت : همه سالمندان و معلولین حاضر در این اردو، ساعات دلپذیر و خوشی را در کنار حامیان خود گذراندند. اهالی محلی و حتی بخشدار منطقه هم به جمع ما پیوستند تا حداکثر استفاده را از این روز زیبا نصیب گروه ما کنند که صمیمانه از یکایک آنان سپاسگزاریم.

باستانی رضایتمندی همه سالمندان و معلولین حاضر در این اردوی یک روزه را بسیار عالی خواند و افزود : ای کاش مسافت کهریزک تا فیروزکوه انقدر طولانی نبود تا بیشتر می توانستیم به دعوت میزبانان مهربانمان پاسخ مثبت دهیم، با این حال در آینده ای نزدیک باز هم با گروهی دیگر به این اردوی نشاط انگیز خواهیم رفت تا جمع بیشتری از ساکنین کهریزک بتوانند از میهمان نوازی خیرین آسایشگاه بهره مند شوند.