88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

ُدر فضایی صمیمی و در محل سالن اجتماعات آفتاب، خانواده های بیماران مبتلا به ام اس گردهم آمدند تا با مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران به تبادل نظر و هم اندیشی بپردازند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران؛ با پخش کلیپی از فعالیت‌های رایج در آسایشگاه خیریه کهریزک، نشست صمیمی خانواده های بیماران مبتلا به ام اس با دکتر نحوی نژاد برگزار شد.

نگاهی به وضعیت روحی و روانی و اجتماعی مددجویان توسط کارشناسان روانشناسی و مددکاری، پنل پرسش و پاسخ خانواده ها با مسئولان آسایشگاه و تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی کادر پرستاری، از دیگر بخش‌های این همایش بود.

در این همایش، دکتر نحوی نژاد با اشاره به وضعیت اقتصادی موجود از خانواده های بیماران خواست تا همکاری بیشتری با مسئولان آسایشگاه داشته باشند.

وی فیزیوتراپی، کاردرمانی و گفتاردرمانی را از ملزومات اساسی زندگی بیماران ام اس عنوان کرد و گفت: از اینکه پیگیر الزامات زندگی عزیزان خود هستید، مایه دلگرمی همه ماست. ما نیز درصدد برآورده شدن نیازهای بیماران با حداکثر ظرفیت و توان هستیم تا شاهد سلامتی و طول عمر بیشتر این عزیزان باشیم.

دکتر نحوی نژاد ایجاد محیطی آرام و به دور از هرگونه تنش برای بیماران ام اس را یادآور شد و افزود: فراهم کردن شرایط و سازوکارهای لازم را وظیفه خود می دانیم، شما نیز باید خودتان را ملزم به ملاقات های مستمر با بستگان بیمارتان بدانید تا در بهبود وضعیت روحی و روانی آنان تاثیرگذار باشید.  قطعاً آرامش این عزیزان اولویت ماست و  کهریزک  در جهت رفاه و آسایش یکایک بیماران از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

۱۲۰ بیمار مبتلا به ام اس در سخت ترین دوران زندگی و به دلیل پیشرفت بیماری در ساختمان گل یاس آسایشگاه خیریه کهریزک تهران تحت مراقبت‌های شبانه روزی قرار دارند.