88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

اعلام نتایج جشنواره فیلم کوتاه کارکنان واحد پرستاری، نگاهی به وضعیت عملکرد این حوزه در سال جاری و بررسی اهداف و سیاست های تعریف شده برای سال آینده، از اهداف گردهمایی سرپرستان و سوپروایزر های بخش های مختلف بستری در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آستانه سال جدید، سرپرستان و سوپروایزر های واحد پرستاری آسایشگاه گردهم آمدند تا نگاهی به آنچه در سال ۱۴۰۲ بر این واحد گذشت، بیاندازند.

علی رضا معماری مدیر پرستاری آسایشگاه خیریه کهریزک در توصیف جشنواره فیلم کوتاه کارکنان این واحد گفت: از کلیه سرپرستان و سوپروایزر ها خواسته شد تا یک روز کاری خود را در قالب کلیپ ۲ تا ۳ دقیقه ای تهیه و ارسال نمایند.  هیأت داوران با بررسی این فیلم ها، در نهایت به ۵ فیلم کوتاه نمره عالی داد که پس از اکران در این نشست،به سازندگان آن توسط دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک هدایای نفیسی اهدا شد.

معماری اضافه کرد: در سالی که گذشت، فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته و در تلاش بودیم تا به اهداف تعریف شده پرستاری که همان خدمت بهینه به مددجویان است، جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به اهداف این واحد در سال آینده نیز گفت: بهبود کیفیت خدمات رسانی، استاندارد سازی و ارتقاء توانمندی‌های سوپروایزر ها و سرپرستان، کنترل و نظارت بیشتر در بخش های محل زندگی مددجویان و افزایش رضایتمندی در دستور کار قرار دارد.

مدیر پرستاری آسایشگاه، مدیریت منابع انسانی منسجم تر، ارائه آموزش های لازم به کارکنان و بالا بردن کیفیت کار را از دیگر چالش‌های پیش رو در سال آینده دانست و از کلیه سرپرستان و سوپروایزر ها خواست تا در برنامه های کاربردی و مدنظر این واحد، نهایت همکاری را داشته باشند.