88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با هدف نزدیک تر شدن دیدگاه ها و تبادل نظر در زمینه های مختلف تدریس دروس دانشگاهی، گردهمایی اساتید مرکز علمی کاربردی کهریزک در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک. ؛ دکتر حسن احمدی رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک در گردهمایی اساتید این مرکز، از مهمترین مسائل کشور را تحصیلات عالیه دانست و گفت : متأسفانه با افزایش بی رویه دانشگاه ها، سطح کیفیت آموزش تنزل یافته و فارغ‌التحصیلان بسیاری با بضاعت اندک علمی بیکار هستند.

وی با بیان اینکه هم اکنون چند صدهزار صندلی خالی در دانشگاه ها وجود دارد نیز گفت : با تلفیق دروس تئوری و عملی در مرکز علمی کاربردی کهریزک، می توانیم فارغ‌التحصیلان زیادی را روانه بازار کار کنیم.

دکتر احمدی تصریح کرد : سالمندان بسیاری در منازل خود نیاز به مراقب دارند و کهریزک می تواند علاوه بر تربیت نیروی انسانی ماهر برای نیازهای درون سازمانی، دانش آموختگان زیادی را آموزش و روانه منازلی کند که چشم امید به خدمات این مرکز دارند.

دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، مرکز علمی کاربردی کهریزک را نمونه بارز آشتی دانشگاه با بازار اعلام کرد و گفت : با توجه به نظامات حاکم بر بازار کار و علم روز، شما فرهیختگان علمی کشور می توانید پل ارتباطی مطمئن این دو عنصر حیاتی باشید.

وی اضافه کرد : مرکز علمی کاربردی کهریزک توانسته است در مدت کوتاه فعالیت خود، اثرات مثبت و سازنده ای در علم آموزی کارکنان این مرکز گذارده، زمینه را برای تربیت نیروی انسانی ماهر و مورد نیاز مراکز مشابه فراهم آورد.

دکتر نحوی نژاد همچنین خاطرنشان کرد : به عنوان یک کنشگر این موفقیت را به جامعه علمی کشور تبریک می گویم که دست در دست هم توانسته اید به نیازهای اساسی ضعیف ترین اقشار جامعه توجه ویژه داشته باشید.