88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

گرشا رضایی در شب تولد خود و در میان هلهله شادی سالمندان و معلولین، اختتامیه جشنواره ۵۰ سالگی کهریزک را به زیباترین شکل ممکن رقم زد.
به گزارش ستاد خبری ۵۰ سالگی تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ مراسم اختتامیه جشنواره بزرگ کهریزک با هنرنمایی گرشا رضایی به پایان راه خود رسید.
انبوهی از خیرین و نیکوکاران، پرستاران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در کنار سالمندان و معلولین گردهم آمدند تا شاهد هنرنمایی گرشا رضایی و گروه هنری همراه او باشند.
ترانه های صدای بارون، دیوونه، آخر دنیا، مگه پاییز اومده، قصه برکه و ماهی، دریا نمیرم، دلم گرفته ای رفیق، اگه بارون بزنه، پرنده و..... ، ره آورد این هنرمند جوان و افتخاری کهریزک برای سالمندان و معلولین بود.
هنرنمایی این خواننده نسل جوان زمانی به اوج رسید که هدیه تولد خود را که از صنایع دستی معلولین هنرمند کهریزک است، دریافت کرد و با چشمانی اشکبار از مادر یاد کرد و به عشق او ترانه « اندازه صد ساله رفتی » را زمزمه کرد.
جشنواره ۵۰ سالگی تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک از ۱۶ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری با انواع برنامه‌های فرهنگی و هنری، علمی و آموزشی در محل این مجموعه خیریه برگزار شد.