88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با استقبال گرم مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک ، گروه دوچرخه سواران جوان با حضور بر سر مزار زنده یاد دکتر حکیم زاده ، رسماً آغازگر جشن های پنجاه سالگی کهریزک شدند . 
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ با نوای سرود جاویدان" ای ایران ، ای مرز پر گهر" ، تور دوچرخه سواران جوان با حضور 600 رکاب زن از باشگاه های مختلف شهر تهران ، مسیر 35 کیلومتری میدان قزوین تا آسایشگاه خیریه کهریزک را رکاب زدند و رسماً آغازگر جشن های پنجاه سالگی این مجموعه خیریه شدند . 
اهداء تاج گلی زیبا بر مزار زنده یاد دکتر حکیم زاده مؤسس کهریزک ، افتتاح سردیس آن عزیز سفر کرده و اجرای گروه موسیقی" بمان" به افتخار معلولین و سالمندان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ، از دیگر برنامه های این جوانان ورزشکار و نوعدوست جامعه بود .
مریم اکبری سرپرست تور دوچرخه سواری حاضر در کهریزک با چشمانی اشکبار و احساساتی سرشار از شادی و سرور ، به خبرنگار کهریزک گفت : برای دهمین بار آمدیم با ادای احترام به حقوق معلولین و سالمندان را به مردم شهر یادآوری کنیم . آمدیم تا بگوییم ؛ ای مردم ایران ، معلولین با هر وضعیتی حق زندگی ، آسایش و آرامش دارند . آنها بخشی از جامعه کنونی هستند و همه ارگان ها و نهادهای دارای مسئولیت اجرایی در شهر و کل کشور موظف و ملزم هستند تا تسهیلات لازم را برای رفاه حال این عزیزان فراهم نمایند .
اکبری اضافه کرد : امروز محمد جودی که با معلولیت شدید عهده دار مسئولیت حقوقی بیماران اوتیسم و سندروم دان است ، به عنوان نماینده ای شایسته از جامعه معلولین همراه با رکاب زنان ورزشکار در آسایشگاه خیریه کهریزک حاضر شده است تا بدینوسیله اعلام نماییم معلولین دارای حقوقی برابر با سایر افراد جامعه هستند . 
وی با نگاهی به گروه های مختلف حاضر در این جشنواره ورزشی نیز گفت : نوجوانان و جوانان زیادی همراه و همگام ما مسیر میدان قزوین تا کهریزک را رکاب زدند . 
جشنواره 50 سالگی کهریزک 16 تا 22 اردیبهشت ماه در محل آسایشگاه خیریه تهران برگزار می شود و تور دوچرخه سواری جوانان با این حرکت نمادین ، آغازگر جشنواره پیش روی مؤسسه خیریه کهریزک شدند .