88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

گروه سرود پروانه های کویر متشکل از معلولین جوان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران با حضور در بازارچه فصلی بانوان نیکوکار، با اجرای زیبا و ماندگار خود، تحسین همگان را برانگیختند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آخرین روز از برپایی بازارچه فصلی گروه بانوان نیکوکار، جمع زیادی از معلولین جوان کهریزک در کنار حامیان خود حاضر شدند تا ساعات خوشی را با هم تجربه کنند.

در این میان، گروه سرود پروانه های کویر متشکل از معلولین هنرمند کهریزک به سرپرستی صادق جعفری که سالیان متمادی است در آموزش این عزیزان به صورت افتخاری فعالیت می کند، با اجرای انواع ترانه‌های محلی و سنتی، تحسین کلیه نیکوکاران حاضر در این بازارچه را برانگیختند.

سکینه باستانی مسئول سرای فرهنگی آسایشگاه با توصیف شور و حال ایجاد شده در آیین اختتامیه بازارچه فصلی بانوان نیکوکار توسط معلولین هنرمند کهریزک، اظهار داشت: فضای حاکم در این محفل دوستانه به قدری صمیمی بود که کلیه نیکوکاران و مدعوین به توانمندی های عزیزان ما آفرین گفتند.

وی در ادامه نیز گفت: معلولین هنرمند کهریزک همواره در مناسبت های مختلف با احساس خود، اجرای برنامه می کنند، با این حال در این میهمانی باشکوه توانستند بهترین و زیباترین اجراهای خود را به یادگار بگذارند.

مسئول فرهنگی آسایشگاه با تقدیر از زحمات صادق جعفری هم گفت: ایشان پیش از آنکه مربی داوطلب عزیزان ما با باشند، دوست آنها هستند و همین ارتباط نزدیک با هنرمندان معلول، توانسته است بر توانمندی های آنان اثر مطلوب و مورد توجه بگذارد.

سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک متولی اصلی بسیاری از استعدادیابی ها و پرورش توانایی های مختلف معلولین و سالمندان در عرصه های گوناگون است. تحصیل مددجویان از مقطع ابتدایی تا دبیرستان، آموزش و تفسیر قرآن کریم، سرود و تئاتر از جمله برنامه هایی است که در این واحد به آن پرداخته می شود.