88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

یادبود خواهر ماریا_ یار دیرین و با وفای کهریزک_ با حضور جمعی از مدیران ومسئولین فرهنگی این مجموعه خیریه در آسایشگاه حضرت مریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در پی درگذشت خواهر ماریا، بانوی جلیل القدری که عمر پربرکت خویش را صرف خدمت به نیازمندان و محرومین جامعه کرد، یاد آن عزیز سفر کرده با حضور جمعی از مدیران و مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک گرامی داشته شد.

در این مراسم که در محل آسایشگاه خیریه حضرت مریم برگزار شد، بانو بقایی مسئول همیاران فرهنگی آسایشگاه با برشماری خصایص اخلاقی و انسانی خواهر ماریا، وجود چنین انسان های بزرگ‌منش و فرهیخته را باعث مباهات هر جامعه ای دانست.

بانو بقایی تسلیت عمیق خود و همه مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک را به دست‌اندرکاران مرکز خیریه حضرت مریم اعلام و تصریح کرد : خبر درگذشت خواهر ماریا همه ما را در غم و اندوهی فراوان فرو برد و فقدان آن یار مهربان نیازمندان جامعه مایه تأسف و تأثر هر انسانی است که دل و جان خود را فدای خدمت به افراد آسیب پذیر می کند.

وی در پایان به مدیران مرکز خیریه حضرت مریم اطمینان خاطر داد همانند تمامی سال های گذشته، حمایت از بیماران و سالمندان بستری در آن آسایشگاه در دستور کار مسئولین کهریزک خواهد بود.

از ابتدای تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک به دست پرتوان زنده یاد دکتر حکیم زاده، اقشار مختلف مردم در صفوفی به هم فشرده یاریگر آن بزرگمرد کهریزک شدند. در میان این مردم نوعدوست، افرادی فارغ از هر نوع دین و آیینی یافت می شدند که یاری رساندن به نیازمندان جامعه را در برنامه زندگی خود داشتند. بزرگانی همچون لویی جمایل که عضو هیأت موسس آسایشگاه بود، همچنین شادروان خواهر ماریا که با حضور پرمهر خود منشأ خدمات ارزنده ای در کهریزک شد، نمونه ای از این انسان های بزرگ و برجسته در کشور عزیزمان ایران است.