88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور تنی چند از مسئولین و دانشجویان مرکز علمی کاربردی آسایشگاه خیریه کهریزک، به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی ادای احترام شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ همزمان با چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تنی چند از مسئولین و دانشجویان مرکز علمی کاربردی کهریزک با حضور در گلزار شهدای جنگ تحمیلی، با اهدا گل و غبارروبی و عطر افشانی، یاد سرافرازان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

حضور در مرقد مطهر امام راحل (ره) و تجدید میثاق با آرمان های آن عزیز سفرکرده، از دیگر برنامه‌های گروه فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک در این روزهای مبارک بود.

آرزو ولایی مدیر امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی کهریزک، هدف از این اقدام فرهنگی را آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با مقوله شهادت دانست و گفت : در طول مدت حضور در گلزار شهدای جنگ تحمیلی، به یکایک دانشجویان یادآور شدیم که امروز به برکت خون های پاک شهدا، ایران عزیز استوار و پابرجاست.

وی تصریح کرد: همه ساله در ایام الله دهه مبارک فجر به همراه جمع کثیری از دانشجویان این مرکز، افتخار عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهدای جنگ تحمیلی نصیبمان می شود، اما در طول دوسال گذشته و به دلیل رعایت اصول بهداشتی این مهم توسط تنی چند از مسئولین و دانشجویان انجام می پذیرد.

مدیر امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی کهریزک اظهار امیدواری کرد تا نسل جوان و تحصیلکرده بتوانند با آشنایی بیشتر با فرهنگ ایثار و شهادت، آینده سازان خوبی برای کشور باشند.