88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

فیلم سینمایی کلوپ همسران با بازی درخشان زنده یاد علی انصاریان فوتبالیست سابق و بازیگر سینما و تلویزیون در اجتماع بزرگ معلولین جوان در سینمای فضای باز آسایشگاه خیریه کهریزک به روی پرده رفت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ اکران فیلم در سینمای فضای باز آسایشگاه خیریه کهریزک، تحت تأثیر بازی زنده یاد علی انصاریان قرار گرفت.

گرچه این فیلم در ژانر کمدی و با حضور بازیگران مشهور سینما و تلویزیون به نمایش درآمد، با این حال یاد و خاطره علی انصاریان فوتبالیست و بازیگر فقید کشور که بر اثر ابتلا به بیماری کرونا از دنیا رفت، در اجتماع بزرگ معلولین جوان کهریزک گرامی داشته شد.

سینمای فضای باز در آسایشگاه خیریه کهریزک، شب های پر استقبالی را شنبه شب ها پشت سر می گذارد. آسایشگاه به پیشنهادات معلولین جوان اهمیت خاصی قائل است و ترجیح می دهد تا فیلم های درخواستی اکثریت تماشاگران خود را به روی پرده سینما ببرد.

فیلم سینمایی کلوپ همسران به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی صباغ زاده و نویسندگی آرش قادری در سال ۱۳۹۸ به اکران عمومی درآمد. محمد رضا شریفی نیا، میترا حجار، شقایق فراهانی، بیژن بنفشه خواه، سمیرا حسن پور، محمد رضا هدایتی و گوهر خیراندیش دیگر بازیگران این فیلم بودند.