88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

حسین ستوده ، معلم فداکار و مظهر لطف و ثنای کهریزک پس از عمری خدمت به جامعه و خلق خدا، دار فانی را وداع گفت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ به یاد درگذشت حسین ستوده، معلم بازنشسته و فداکار کهریزک، دوستان و همسن و سال های او شمع و چراغ محزون روشن کردند تا ثابت کنند که قدر مهربانی ها و ایثارگری های او را فراموش نخواهند کرد.

زنده یاد حسین ستوده خصال که تحصیلات عالیه خود را در دانشگاه تهران پشت سر گذاشته بود، پس از ۳۰ سال خدمت در آموزش و پرورش، در سال ۸۳ راهی آسایشگاه خیریه کهریزک شد تا علاوه بر اهدا خانه و هرآنچه در زندگی کسب کرده است، خود نیز ساکن این مجموعه خیریه گردد و در تداوم فعالیت های آموزشی همیار معلولین و سالمندان باشد.

خدمت در سرای فرهنگی، تنها وظیفه افتخاری این معلم فداکار نبود، بلکه بعد از درگذشت وی مشخص شد که در رفع نیازهای بسیاری از دوستان و شاگردان خود از محل حقوق بازنشستگی، داوطلب بذل محبت بود و تا بود، به همین منوال ادامه داد.

زنده یاد حسین ستوده پس از ۱۷ سال خدمت صادقانه و بی منت به همنوعان خود، بالاخره در سن88 سالگی و به دلیل عوارض کهنسالی بدرود حیات گفت.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با عرض تسلیت به دوستان و نزدیکان و شاگردان وی ، آرزوی سلامت و سعادت برای تمامی همیاران فرهنگی دارد که در تعلیم و تربیت دانش آموزان معلول و سالمند کهریزک در تلاش هستند.