88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بانو اعظم سادات موحدی بروجردی همسر زنده یاد دکتر محمد رضا حکیم زاده ، موسس آسایشگاه خیریه کهریزک پس از وفات در دیار غربت، به میهن بازگشت تا در خانه ابدی خود آرام گیرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ آوازه شهرت شادروان دکتر محمد رضا حکیم زاده، مردی از دیار غریب آباد لاهیجان برای هر انسان آزاده و نوعدوستی آشناست، کسی که عمر با عزت خود را صرف خدمت به نیازمندان جامعه کرد و با تأسیس خانه سالمندان در رشت و تهران، برای همیشه تاریخ ایران زمین جاودانه شد.

در کنار این مرد بزرگ، همسری دلسوز و مهربان قرار داشت و سالیان متمادی مشوق او در انجام امور خیر و خیرخواهی بود. بانو اعظم سادات موحدی بروجردی نزدیک به چهار دهه در کنار دکتر حکیم زاده زندگی کرد و با پرورش پنج فرزند ، روشنایی بخش زندگی سراسر عاشقانه و عارفانه آن مرد بزرگ بود.

گرچه بیماری، مجال چندانی به شادروان دکتر حکیم زاده نداد و در سن ۶۳ سالگی بدرود حیات گفت و در جوار خانه ای که خود برای نیازمندان جامعه بنا نهاده بود، آرام گرفت، اما همسر مهربان و فداکار او همچنان راه وی را ادامه داد و با هدایت خیرین و نیکوکاران بسیاری به کهریزک، نقشی تأثیرگذار در پویایی این مجموعه خیریه ایفا کرد.

سرانجام بانو اعظم سادات موحدی بروجردی همسر زنده یاد دکتر محمد رضا حکیم زاده پس از سال ها زندگی در دیار غربت، بدرود حیات گفت و پیکر پاک او پس از انتقال به میهن، در میان غم و اندوه جمع کثیری از خیرین، اعضاء هیأت امناء و مدیره موسسه خیریه کهریزک، مددجویان، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک تا خانه ابدی بدرقه شد تا به آرامشی جاودان برسد.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با عرض تسلیت و تعزیت به خاندان دکتر حکیم زاده و موحدی بروجردی از سوی اعضاء هیأت امناء و مدیره موسسه، مدیرعامل و مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، مددجویان و کارکنان این مجموعه خیریه، علو درجات آن عزیز سفر کرده را از خداوند منان مسئلت دارد.