88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

صرف صبحانه در فضای باز ویژه مادربزرگ ها، زیباترین رویداد هفته در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ مادربزرگ های کهریزکی به کمک پرستاران و مددکاران خود، یک صبح دل انگیز بهاری را در کنار هم تجربه کردند.

آن دسته از عزیزانی که توانایی انجام ورزش صبحگاهی را داشتند، بعد از پایان تمرینات نشاط آور به دیگر اعضاء گروه پیوستند تا دستپخت آشپزباشی های کهریزکی را در وعده صبحانه میل کنند.

معصومه جعفری راد مدیر امور اجتماعی آسایشگاه خیریه کهریزک با تشکر از همه همکارانی که در برپایی این دورهمی شاد سهیم بودند، اظهار داشت : از هر بهانه ای و با برنامه ریزی سعی می کنیم تا فضای متفاوتی برای عزیزان سالمند و معلول در محل زندگیشان ایجاد کرده تا از این طریق، نشاط و شادابی بیشتری را در زندگی آنها ایجاد نماییم.

وی رضایتمندی مددجویان بعد از پایان هر دورهمی را نقطه آغاز برنامه بعدی عنوان و تصریح کرد : عزیزان ما پذیرفته اند که به زندگی در کهریزک خود را وفق دهند و ما نیز خود را ملزم به استفاده از همه امکانات و ظرفیت ها در بهبود وضعیت روحی و روانی آنان می دانیم.

مدیر امور اجتماعی آسایشگاه در پایان هم گفت : خدا را شکر که فضای همدلی و همکاری بین همه واحد‌های آسایشگاه به نحو مطلوب وجود دارد و این موضوع می تواند کمک شایانی در برپایی جشن ها و گردهمایی های مختلف در کهریزک باشد.