88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

گرامیداشت روز معلم در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز

عارفان علم عاشق میشوند          بهترین مردم معلم میشوند

عشق با دانش متمم می شود        هر که عاشق شد معلم میشود

گرامیداشت روز معلم” در مرکز آموزش و توانبخشی روزانه کودکان معلول ذهنی در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برگزار شد. برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ امروزصبح به مناسبت بزرگداشت مقام شامخ معلم، بزرگداشت سنتهای پسندیده خداوند و تعظیم به علم و معرفت مراسمی با حضور دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه و مدیران و مسئولین در در مرکز آموزش و توانبخشی روزانه کودکان معلول ذهنی برگزار شد.
دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیری ه کهریزک البرز ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت پاک ترین شغل دنیا گفت:روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته‌ای است که در طول تاریخ در عرصه‌ی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند و اندیشه ای جز اخلاق مداری، دلسوزی و تلاش خالصانه را بر تخته کلاس نقش نبسته اند.این روز را به همه معلمان زحمت‌کش تبریک عرض می‌کنم.
این برنامه که با حضور مدیر آسایشگاه، مدیر مرکز جامع نیلوفر، مسئول مرکز و سایر پرسنل در محوطه فضای سبز آسایشگاه برگزار شد؛ با مشارکت خانواده¬های مددجویان و به همت مادران برنامه ریزی و اجرا گردید.
جوادی مدیر مرکز جامع نیلوفر هدف از این جشن را بزرگداشت مقام شامخ معلم و علاوه بر آن اتحاد و همدلی مابین والدین و مربیان و نیز ایجاد روحیه کارجمعی و افزایش روحیه و نشاط در کودکان و خانواده¬ها دانست.
گفتنی است در پایان این مراسم به پاس زحمات یکساله مربیان آموزشی از آنان قدردانی شده و به رسم یادبود با یک شاخه گل و هدیه ای کوچک از آنان تقدیر به عمل آمد.