88310688 (9821+)

 

امور حقوقی و اهداء ملک

امور حقوقی در راستای اهداء املاک و سپرده نیکوکاران در طی دو دهه فعالیت مستمر با داشتن تجربیات مفید و موثر، زمینه های مناسبی جهت اهداء املاک اعم ازآپارتمان، خانه، مغازه، زمین، باغ و سهم الارث خیرین و همچنین سپرده های بانکی را فراهم نموده تا مردم خیراندیش و نیکوکار به راحتی و در اسرع وقت بتوانند املاک خود را به موسسه خیریه کهریزک صلح نمایند.
شما می توانید از طریق امور حقوقی موسسه خیریه کهریزک، سعادتی همیشگی را برای خود رقم زده و قبل از آنکه نتوانید نسبت به اموال خود تصمیم گیری نمایید خانه آخرت خود را آباد کنید. و در نظر داشته باشید
آن چیزی که خداوند از کار خیر به دلتان می اندازد تلاش کنید در همان لحظه به انجام برسانید. از فردا و ساعت دیگر اطلاعی در دست نیست که چه می شود، چه بسا توفیق انجام آن کار سلب شود.
اهداء املاک و سپرده به موسسه خیریه هیچگونه هزینه ای برای شما ندارد و هرگونه هزینه ای توسط موسسه پرداخت می شود.
شما می توانید منافع مورد اهداء خود اعم از خانه ، آپارتمان، باغ ، زمین و یا سپرده بانکی را برای خود و یا همسرتان تا زمانیکه در قید حیات می باشید حفظ کرده و از منافع آن به طور کامل بهره مند شوید.
اهداءکنندگان اموال غیر منقول و سپرده های بانکی علاوه بر استفاده از منافع مورد اهداء ، تحت پوشش حمایتی موسسه خیریه کهریزک قرار می گیرند.


نیکوکاران گرامی برای انجام این کار خیر، به طریق زیر می توانند اقدام کنند:

  1. ضمن تماس با موسسه تمام سوالات و ابهامات شما پاسخ داده خواهد شد.
  2. مدارک شما دقیقا توسط موسسه کارشناسی و امکان انتقال آنها بررسی می شود.
  3. انگیزه شما از اهداء و نیت خیرخواهانه شما مورد توجه قرار خواهد گرفت.
  4. پس از انجام موارد فوق صلح نامه ای فیمابین تنظیم و شرایط مورد نیاز تعهدات طرفین در آن قید می شود.
  5. پس از توافق اولیه و امضاء صلح نامه دستی، مدارک جهت تنظیم سند و یا وکالت به محضر ارائه می شود.
  6. پس از دریافت استعلام های ضروری از ثبت اسناد و املاک ، شهرداری و دارایی سند در محضر به نام موسسه خیریه کهریزک منتقل و شروط اساسی در سند قید می گردد.
  7. هرگونه مخارج در این زمینه بر عهده موسسه می باشد و نیازی به پرداخت هزینه توسط نیکوکار نمی باشد.