88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک از آمادگی این موسسه جهت دریافت فطریه و کفاره روزه داران خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، همانند هر سال، در روز عید سعید فطر، موسسه خیریه کهریزک آمادگی دارد تا از طرق گوناگون، فطریه و کفاره  روزه‌داران عزیز را دریافت کند.

محمد علی احمدی تنکابنی، مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک با اشاره به نگهداری و درمان و توانبخشی بیش از ۳ هزار مددجوی سالمند، معلول، بیمار مبتلا به ام اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم در این مؤسسه گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند فطریه، هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به این مؤسسه اهدا کنند. در دو روز تعطیلات عید سعید فطر صندوق‌های دریافت فطریه و کفاره در محل آسایشگاه خیریه کهریزک و بیش از 4۰۰ نقطه از میدان‌ها و معابر اصلی شهر تهران و البرز تعبیه شده است.

احمدی تنکابنی با بیان اینکه امسال همچون سالیان گذشته از مردم نوعدوست و دین باور شهر و کشورمان برای مشارکت معنوی دعوت می‌کنیم، اظهار کرد: از محل مشارکت‌های مردمی قسمتی از هزینه‌های زندگی خانواده بزرگ و 3 هزار نفری کهریزک تأمین می‌شود.

وی ادامه داد: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این مؤسسه به نشانی www.kahrizakcharity.com و یا تماس با تلفن ۴۲۱۱۴000 دفتر جلب مشارکت‌های مردمی درباره نحوه پرداخت کفاره و وجوه نقدی اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به توانخواهان داشته باشند.