88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با امضای تفاهمنامه ای صورت گرفت: کمک ۲۰ میلیارد ریالی بانک ملت به موسسه خیریه کهریزک


بانک ملت با امضای تفاهمنامه ای با موسسه خیریه کهریزک، در احداث و تکمیل واحد توانبخشی و کارگاه های هنری ساختمان شقایق مجتمع کهریزک استان البرز مشارکت می کند.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک،  تفاهمنامه کمک ۲۰ میلیارد ریالی این بانک برای مشارکت در پروژه مذکور، از سوی دکتر حسن احمدی مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک و دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت به امضا رسید.
دکتر حسن احمدی، مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با قدردانی از دست اندرکاران بانک ملت به دلیل مشارکت در امور خداپسندانه به ویژه حمایت از این موسسه، اظهار داشت: در مجموع بیش از 3  هزار نفر از دو آسایشگاه کهریزک در تهران و البرز به صورت روزانه و شبانه روزی خدمات دریافت می کنند.
وی همچنین گزارشی از روند فعالیت های این موسسه ارائه داد و اظهار امیدواری کرد که اقدام بانک ملت در کمک به احداث و تکمیل واحد توانبخشی و کارگاه های هنری ساختمان شقایق مجتمع کهریزک استان البرز، سبب خیر و برکت برای این بانک بزرگ شود.
مدیرعامل بانک ملت در مراسم امضای این تفاهمنامه که با حضور جمعی از مدیران بانک ملت و  موسسه خیریه کهریزک صورت گرفت، اظهار داشت: هدف از امضای این تفاهمنامه، اعتلای فرهنگ مشارکت جویانه در عرصه ایفای مسولیت های اجتماعی و کمک به اقشار کم توان و آسیب دیده جامعه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری است.
وی با قدردانی از دست اندرکاران موسسه خیریه کهریزک که موجبات مشارکت در این کار خیر را برای بانک ملت فراهم آورده اند، اظهار داشت: بی تردید مشارکت در این امر نیکوکارانه و خیر، ره توشه ای برای کارکنان این بانک خواهد بود.
به گفته وی، بانک ملت در کنار کارهای اقتصادی، حمایت از تولید و اقتصاد کشور و ارزش آفرینی برای سهامداران، مشارکت در امور خیر و خداپسندانه را نیز در دستور کار قرار داده است تا  بدین وسیله گرهی هرچند کوچک از مشکلات اقشار ضعیف و نیازمند کشور باز کند.
وی نگهداری شبانه روزی حدود 3  هزار مددجو و سالمند را با هزینه و مشارکت مردمی، اقدامی ارزنده و بزرگ خواند و یادآور شد: خدا را شاکریم که به ما فرصت داد تا سهم کوچکی در بهبود این روند داشته باشیم.
مدیرعامل بانک ملت در عین حال از آمادگی این بانک برای مشارکت و حمایت از دیگر فعالیت ها و پروژه های موسسه خیریه کهریزک خبر داد و اظهار داشت: ما در کنار مسوولان این موسسه خواهیم بود و از اقدامات نیکوکارانه موسسه پشتیبانی خواهیم کرد.
بر اساس این گزارش، مدت زمان اجرای پروژه جهت احداث و تکمیل ساختمان شقایق آسایشگاه کهریزک استان البرز، از زمان امضای قرارداد و واریز نخستین قسط و اخذ مجوزهای استانی و طی مراحل آن، ۱۸ ماه شمسی تعیین شده است.