88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با هدف پاسخ به نیازهای مشاوره ای و روانشناختی کارکنان و سایر مراجعه کنندگان در زمینه های فردی، گروهی، خانوادگی، زناشویی و اجتماعی، مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره آسایشگاه خیریه کهریزک تهران افتتاح و آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک; با بهره گیری از دانش اساتید مجرب و کارشناسان ارشد روانشناسی، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی آسایشگاه خیریه کهریزک افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

دکتر سمیرا سنگی مدیر این مرکز در توضیحی اجمالی از فعالیت های در حال ارائه، گفت: مشاوره پیش و پس از ازدواج ، تعارضات زناشوئی، زوج درمانی و خانواده درمانی از جمله خدماتی است که در این مرکز ارائه می شود، ضمن آنکه حل مشکلات فردی، درمان اختلال وسواس، اضطراب و سایر مشکلات روانشناختی افراد مورد درمان قرار می گیرد،

وی افزود: مشاوره تحصیلی شامل استعدادیابی، سنجش کودکان و نوجوانان، مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی برای تمام مقاطع و افزایش و تمرکز مراجعه کنندگان مورد رسیدگی قرار می گیرد.

ارائه خدمات سنجش و ارزیابی روانی، مبحث دیگری بود که دکتر سنگی به آن اشاره و تصریح کرد: برگزاری پرکاربردترین آزمون های استاندارد جهت ارزیابی هوش،شخصیت و سلامت روان افراد در دستور کار قرار دارد.

مدیر مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی در پایان خاطرنشان کرد: آمادگی جهت ورود به مراکز آموزشی، جلسات ویژه والدين در خصوص آموزش های رفتار با کودکان و مهارت های ارتباطی و زندگی و سایر خدمات روانشناختی در این مرکز وجود دارد.