88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نماز عید سعید فطر با حضور جمع کثیری از خیرین ، مددجویان ، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در جوار محراب نور این مجموعه خیریه اقامه شد.


به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک; همزمان با سراسر کشور در عید خجسته و مبارک سعید فطر ، بار دیگر آسایشگاه خیریه کهریزک شاهد همایش مذهبی و معنوی بود که درآن انبوهی از خیرین، مددجویان ، مدیران و کارکنان این مجموعه خیریه شرکت داشتند .
در این همایش ، نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین شریفی امام جماعت مسجد آسایشگاه اقامه شد .
وی درخطبه های نماز عید سعید فطر با تبریک فرارسیدن عید بزرگ مسلمین جهان به همه هموطنان عزیز به ویژه خیرین و خادمین کهریزک ، اظهار داشت: زیباترین سروده انسان نزد باریتعالی ، پیشه کردن تقوا است . با پرهیزگاری و تقوا به درجات عالی انسانی می رسیم و خداوند باریتعالی را دردل های خود احساس می کنیم .
حجت الاسلام شریفی با ذکر حدیثی از پیامبر عظیم الشأن اسلام نیز گفت: حضرت محمد مصطفی(ص) همواره بر مسلیمن تاکید داشتند که خداوند را با دل و جان خود یاد کنید تا او نیز با دل و جانش شما را یاد نماید .
امام جماعت محراب نور آسایشگاه خطاب به خیرین حاضر در نماز با شکوه عید فطر گفت: شما بندگان مخلص خداوند صاحب تقوا و کرامات الهی هستید که امروز دراین مرکز خیریه به بندگان خوب خداوند خدمت می کنید و اطمینان خاطرداشته باشید پاداش همه خیرین و نیکوکاران نزد خداوند محفوظ خواهد ماند .
پس از نماز عید سعید فطر، خیرین و نیکوکاران حاضر در آسایشگاه خیریه کهریزک وجوهات نقدی ، زکات فطره و سایر کمک های خود را در صندوق هایی که به همین منظور آماده شده بود، تقدیم نمودند .