88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مسابقات پاراالمپیاد بانوان محلات تهران برگزار شد و ورزشکاران آسایشگاه خیریه کهریزک توانستند در این مسابقات خوش بدرخشند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با شناخت نفرات برتر، مسابقات پاراالمپیاد بانوان محلات تهران به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات در رشته‌های دارت، ایردارت، تنیس روی میز، پوچیا، پارتیله، شنا و بسکتبال ورزشکاران معلول در گروه‌ها و کلاس‌های مختلف باانگیزه به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در این خصوص حسن آقا میرزایی کارشناس تربیت‌بدنی و مربی ورزشکاران آسایشگاه خیریه کهریزک، در خصوص سطح کیفیت این رقابت ها گفت: سطح این مسابقات بسیار بالابوده و از تمام محلات در این رقابتها  شرکت کرده بودند.

آقا میرزایی بابیان اینکه تیم اعزامی ورزشکاران کهریزک در رشته‌های مختلف، با تمرینات منظم خود آمادگی لازم برای این رقابت ها را داشتند، بیان داشت: درخشش ورزشکاران ما همچون همیشه در رشته‌های مختلف حکایت از اراده و انگیزه بچه‌ها بود. ورزشکاران این مجموعه مثل هر مجموعه دیگر فعل خواستن را صرف کرده‌اند و نشان دادند که معلولیت محرومیت نیست.

این کارشناس ورزشی در خصوص دستاورد حاصله از این مسابقات بیان داشت: ما علاوه بر آنکه با حضور در این مسابقات ثابت کردیم که کهریزک همیشه حرفی برای گفتن دارد، با یک ورزش نوظهور جدید (پارتیله) در این مسابقات آشنا شدیم که پیشنهاد راه‌اندازی آن‌ را برای مددجویان به مدیریت آسایشگاه خواهیم دادشت .

گفتنی است مددجویان کهریزک در مسابقات دارت، ایر دارت، بوچیا و تنیس روی میز توانستند با کسب مقام‌های اول تا سوم در روی سکوی مسابقات قرار گیرند و نام کهریزک را همچون گذشته در صدر قرار دهند.

مسابقات پاراالمپیاد بانوان محلات تهران از 15  تا 28 آبان ماه به میزبانی مناطق 22گانه شهرداری برگزار شد.

لازم به ذکر است مجتمع ورزشی پوریای ولی آسایشگاه خیریه کهریزک با حمایت سازمان تربیت‌بدنی استان تهران با سطح زیربنای 1270 مترمربع در سال 1380 احداث گردیده است. فعالیت‌های روزانه این واحد با برنامه ورزش صبحگاهی آغاز می‌شود و در طول روز مددجویان در رشته‌های بسکتبال با ویلچر، دوومیدانی، تنیس روی میز، پرتاب شامل: دیسک، نیزه و وزنه، شطرنج، پوچیا… به تمرینات ورزشی می‌پردازند.