88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در سالروز گرامیداشت حراست و بازرسی، از کارکنان انتظامات شاغل در آسایشگاه خیریه کهریزک تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با حضور دکتر حسین نحوی نژاد، مدیران و معاونت های حوزه های مختلف، از زحمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش واحد انتظامات آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در روز حراست و بازرسی تجلیل شد.

در این مراسم، دکتر نحوی نژاد واحد انتظامات و حراست را دارای جایگاه ارزنده ای در حفظ سرمایه های مادی و معنوی سازمان دانست که همواره به عنوان مشاوری امین با شناسایی فرصت ها، تهدیدات و آسیب ها با نظارت، اشرافیت و اقتدار در راستای تعالی سازمان و تحقق اهداف مدیریت، گام های موثری برمی دارد.

وی انتظامات را پیشانی سازمان کهریزک معرفی کرد و گفت : در بدو ورود نیکوکاران، مراجعه کنندگان و ملاقات های روزانه، اولین کسانی که با آنها روبرو می شوند، شما هستید که با برخورد مناسب، معرف بزرگی برای سازمان محسوب می شوید.

دکتر نحوی نژاد تصریح کرد : همه مراجعه‌کنندگان دارای خلق و خوی مناسب نیستند، گاهی خانواده ها و مراجعات اولیه برای بستری مددجویان خود، دغدغه هایی دارند که لازمه برخورد با آنان، سعه صدر و آرامش است.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، همت، آگاهی و درایت کارکنان واحد انتظامات را ستودنی دانست که در طول شبانه روز و در سرما و گرما همانند پدر خانواده، به فکر امنیت و آرامش یکایک فرزندان خود است.

در انتهای این مراسم، با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از زحمات ارزشمند کارکنان واحد انتظامات آسایشگاه خیریه کهریزک تجلیل شد.