88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

روند پخش فیلم‌های سینمایی در آسایشگاه خیریه کهریزک با قرار گرفتن در فصول سرد سال با تدابیر جدید از سر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ با سرد شدن هوا در پاییز و زمستان به‌ویژه هنگام شب، سینمای فضای باز آسایشگاه خیریه کهریزک به اکران فیلم در بخش‌ها روی آورد.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با اشاره به انتخاب محله هایی در مجموعه بخش های بستری و آماده سازی تجهیزات و آغاز نمایش ها از 15 آبان ماه ، استقبال پرشور معلولین و سالمندان از اکران فیلم‌های سینمایی را دلیل ادامه روند این فعالیت خواند و گفت: با قرار گرفتن در فصول سرد سال، برای پخش فیلم‌های سینمایی مشکلاتی را مواجه بودیم لذا باید تدابیر جدیدی در نظر گرفته می‌شد، در این راستا پخش فیلم‌های سینمایی، ضمن هماهنگی‌های لازم با واحدهای مربوطه، در بخش‌ها مورد تائید قرار گرفت.

پزشکی در خصوص انتخاب موضوع فیلم‌ها نیز با تأکید بر نظرسنجی در بخش‌های محل اقامت مددجویان عنوان داشت: با نمایش فیلم‌های سینمایی در ژانر کمدی، سعی شده است تا لحظات شاد و مفرحی ر ا برای عزیزان مددجو فراهم نماییم.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک همچنین تصریح کرد: در حال حاضر شب‌های شنبه، به تداوم سنت گذشته، برای پخش فیلم‌های سینمایی در بخش‌ها تعیین‌شده است.

شایان‌ذکر است این هفته فیلم سینمایی دینامیت ساخته مسعود اطیابی در آسایشگاه خیریه کهریزک در بلوک بنفشه‌های که ویژه سالمندان مرد است به اکران درآمد.