88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)،مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران میهمان سفره احسان خیرین و نیکوکاران شهر شدند

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در ایام فاطمیه بویژه در شب و روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، مردم نوعدوست و مهربان شهر نذورات خود را به مقصد کهریزک رساندند.

مهندس مرضیه مقیمی مسئول تغذیه آسایشگاه با تسلیت ایام فاطمیه به هموطنان عزیز بویژه خیرین و نیکوکارانی که یار و یاور کهریزک در تمامی طول سال هستند، گفت: با نذوراتی که به صورت طبخ شده تحویل واحد تغذیه گردید، توانستیم دو وعده کامل غذای مددجویان بخش ها را در ساعت مقرر توزیع نمائیم.

مهندس مقیمی اضافه کرد: افزون بر غذای طبخ شده، نیکوکاران محترم زحمت کشیدند و بخشی از اقلام مصرفی آشپزخانه مانند گوشت و برنج و حبوبات را نیز تحویل دادند تا در وعده‌های بعدی غذایی مددجویان مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به نیازهای روزافزون تأمین و آماده سازی سه وعده غذای ۱۷۵۰ مددجوی مقیم کهریزک هم گفت: هرآنچه خانواده ها در طبخ غذای منازل خود  استفاده می‌کنند، در سطح وسیع و حجیم در آسایشگاه مورد نیاز است، ضمن آنکه برخی اقلام همچون گوشت سفید، ماهی و انواع لبنیات و حبوبات از ضروری ترین موادی هستند که خیرین ارجمند می توانند با تأمین آن، کمک شایانی در بهبود وضعیت تغذیه مددجویان نمایند.

مسئول تغذیه آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر از هموطنان عزیز که هیچ گاه این مجموعه را فراموش نمی کنند، دعوت کرد تا با تهیه ملزومات مورد اشاره، نقشی تأثیرگذار در ارتقا سطح سلامت مددجویان داشته باشند.