88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر محمد حاتمی، ریاست سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، ضمن دیدار با توانخواهان کهریزک،  با مدیران  این مجموعه و مرکز علمی کاربردی آسایشگاه کهریزک، نشستی را برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ دکتر محمد حاتمی رییس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با حضور در بخش های گوناگون بستری، به دیدار سالمندان و معلولین رفت. وی همچنین در نشستی با مدیران آسایشگاه و مرکز علمی کاربردی کهریزک، راه های همکاری فی مابین را مورد بررسی قرار داد و امضاء تفاهم نامه همکاری سه جانبه را  از برنامه های اصلی حضور خود در این نشست اعلام کرد.

دکتر حاتمی با تأکید بر ایجاد مرکز تخصصی مشاوره و روانشناسی در کهریزک، اظهار داشت : نیاز مستمر معلولین و سالمندان به مشاوره های تخصصی روانشناسی بر کسی پوشیده نیست، اما سلامت روان کلیه کارکنان اعم از مدیران، مراقبین و پرستاران از موضوعات مهم و اساسی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ضمن  یادآوری این نکته که جامعه رو به سالمندی می رود، گفت:   مبادا به روزی برسیم که متوجه شویم کشور تبدیل به خانه سالمندان شده و ما هیچ برنامه مدونی برای زندگی این قشر عظیم جامعه تدوین نکرده باشیم.

رییس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با اعلام آمادگی حضور خود و دانشجویان رشته روانشناسی در آسایشگاه خیریه کهریزک و مراکز مشابه، بر ایجاد بسترهای مناسب برای سلامتی روان کلیه کارکنان که در معرض آسیب‌های جدی روانی هستند، تأکیدی دوباره کرد.