88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در نشست شورای معاونین، عملکرد واحد فنی مهندسی و چالش های پیش روی این واحد مورد بررسی مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ در نشست شورای معاونین به ریاست دکتر نحوی نژاد، مسائل جاری و برنامه های پیش روی اداره آسایشگاه خیریه کهریزک به شور گذاشته شد.


نگاهی به وضعیت سازمانی حوزه مالی و اداری، تیم مراقبت در منزل، چالش های واحد فنی و مهندسی و نیز تدابیر لازم جهت ادامه درمان آن دسته از بیمارانی که نیاز به مراقبت بیشتری دارند، مسائل عمده مطرح شده در نشست شورای اداری معاونین کهریزک بود.
مهندس پروازی مدیر واحد فنی و مهندسی آسایشگاه در بخشی از این نشست با شرحی جامع از عملکرد این واحد از ابتدای سال جاری، گفت : تعمیر و نگهداری مستمر از تأسیسات مختلف، مستلزم دقت نظر و پیگیری های فراوان است و ما نیز در تلاش هستیم تا بتوانیم اهداف این واحد را عملیاتی و اجرا کنیم.

وی همچنین تصریح کرد : فرسودگی انواع لوله و اتصالات، وسایل گرمایشی، تأسیسات برقی و ابنیه موجود کار را برای واحد فنی و مهندسی سخت و پیچیده می کند، اما امیدوار هستیم تا با همکاری و تلاش مضاعف بر مشکلات فائق آییم.
مدیر واحد فنی و مهندسی آسایشگاه، صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی را مورد تأکید قرار داد و گفت : علاوه بر کاهش هزینه‌های جاری، وظیفه همگانی است تا در مصرف بهینه از منابع و حامل های انرژی دقت نظر داشته باشیم و از هدررفت آب در تمامی قسمت های سازمان جلوگیری کنیم.