88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در فضایی موزیکال و شاد ، مسئولین مجتمع تفریحی شمس‌العماره با استقبال شایسته خود ساعاتی زیبا را برای مددجویان تیم مراقبت در منزل وابسته به آسایشگاه خیریه کهریزک رقم زدند .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با اعلام آمادگی نیکوکار ارجمند و جوانی که نخواست نام او فاش شود ، کاروانی از مددجویان تیم مراقبت در منزل آسایشگاه خیریه کهریزک به مجتمع تفریحی شمس‌العماره اعزام و ساعات دل‌نشینی را در این اقامتگاه نیمروزی پشت سر گذاشتند .

الناز علی‌محمد زاده مددکار و سرپرست گروه اعزامی بابیان اینکه روزی دل‌نشین برای همه عزیزان حاضر در این اردوی یک‌روزه رقم خورد، افزود: با اتکاء به نیکوکار مهربانی که یار و همراه ما بود، به مجتمع تفریحی شمس‌العماره رفتیم و با استقبال کم‌نظیر مسئولین این مجتمع روبرو شدیم .

وی همچنین اذعان نمود : از بدو حرکت تا بازگشت به آسایشگاه لبخند شادی بر چهره عزیزان معلول حاضر در این اردو بود که نشان از رضایتمندی همه آنان در این گردهمایی تفریحی داشت .

این مددکار اجتماعی در پایان تصریح کرد : آماده دریافت کمک‌های نیکوکاران ارجمند برای برگزاری چنین اردوهای زیبا و به‌یادماندنی هستیم تا دل‌های عزیزان بیشتری را با برنامه‌ریزی و حضور در اماکن گردشگری شادتر از همیشه نماییم.