88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بار دیگر با پخش موسیقی های درخواستی و مروری بر رویدادهای مهم کهریزک « رادیو کهریزک» فعالیت خود را از سر گرفت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ پس از وقفه ای چند ماهه به دلیل مسائل فنی، رادیو کهریزک بار دیگر فعالیت های هنری و خبری خود را با پخش چند موسیقی درخواستی مددجویان و مروری بر اخبار داخلی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، کار خود را آغاز کرد.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در توضیح تمهیدات انجام شده در دوره جدید فعالیت رادیو کهریزک گفت : پس از ارزیابی های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی، مقرر شد تا با هدف گسترش فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی مددجویان و کارکنان، ویژه برنامه هایی به همین منظور تولید و از این رادیو پخش شود.

وی دوره جدید فعالیت رادیو کهریزک را دوران تحول اساسی خواند و گفت : سعی داریم تا با استفاده از تجربیات کارشناسان حوزه های مختلف آسایشگاه و دعوت از آنان برای حضور در برنامه های زنده رادیو کهریزک، بر تنوع تولید و پخش برنامه‌های مطلوب شنوندگان بیافزاییم. استفاده از توانمندی‌های معلولین هنرمند و به کارگیری از توانایی های آنان، از دیگر تمهیدات در نظر گرفته شده برای آینده نزدیک است.
محسن پزشکی خاطر نشان کرد : حضور هنرمندان، گویندگان و ورزشکاران مطرح کشور در رادیو کهریزک می تواند بر غنای برنامه های در نظر گرفته شده اضافه کند. به همین منظور قصد داریم تا با دعوت از این افراد، رضایت مخاطبان خود را بیش از پیش جلب کنیم.

رادیو کهریزک در تیرماه 1400 و با هدف پخش فعالیت های رایج در آسایشگاه، اجرای انواع برنامه های شاد و موزیکال و مروری بر اهم اخبار ورزشی و هنری، کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد.