88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

گروه نیکوکاری همیاران جوان در آستانه سال جدید، بازارچه شاه عبدالعظیم حسنی را مقصد خرید و گشت و گذار جوانان معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران قرار داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ کاروان ۶۰ نفری از معلولین جوان کهریزک در آستانه سال جدید، میهمان گروه نیکوکاری همیاران جوان شد تا یک روز دلپذیر را در کنار حامیان خود سپری کند.

سوگند عاشوری که به نمایندگی از دوستان نیکوکار خود سرپرستی این کاروان را عهده‌دار شده بود، به خبرنگار کهریزک گفت: لذت خرید شب عید بویژه برای بانوان، قابل توصیف نیست، چرا که در حد توان و بضاعت می شود برای خود یا فرزندان لباس های نو خریداری کرد و با همین لباس ها در میهمانی های عیدانه حاضر شد.

سوگند در ادامه نیز گفت: امسال هم مطابق سال های گذشته خدمت دوستانمان در کهریزک رسیدیم تا همراه هم از خرید شب عید لذت ببریم و با لباس های نو به آسایشگاه باز گردیم.

این بانوی نیکوکار اضافه کرد: خوشحالی دوستانمان در کهریزک، خوشحالی ماست و از خدای بزرگ ممنون هستیم که به ما توفیق داده تا بتوانیم به بهانه های مختلف، دل این عزیزان را شاد کنیم. از آقای فهمیده که از مسئولان بارگاه حضرت  عبدالعظیم حسنی (ع) هستند و پذیرایی از گروه اعزامی کهریزک را متقبل شدند،هم تشکر فراوان داریم.

گروه نیکوکاری همیاران جوان متشکل از جوانان فهيم و مهربانی است که سالیان متمادی در خدمت رسانی به معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، همکاری و همراهی صمیمانه ای دارند. تهیه برخی ملزومات مورد نیاز معلولین جوان، تدارک اردوهای یک روزه و گشت و گذار در نقاط مختلف شهر و در یک کلام " شادی آفرینی " ، رسالت این یاران همیشه همراه کهریزک است.