88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

هیئت‌مدیره موسسه خیریه کهریزک در بازدید از روند پیشرفت کار پروژه ساخت منازل مسکونی کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک، بر تسریع در اجرای این طرح تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ حمید قبادی دانا، مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک به همراه اعضای هیئت‌مدیره با حضور در محوطه ساخت منازل مسکونی 80 واحدی کارکنان کهریزک فراهم نمودن بسترهای مناسب اجرای پروژه منازل مسکونی کارکنان را مورد تأکید قراردادند.

حمید قبادی دانا با ابراز رضایت از روند جاری اظهار داشت: این پروژه باید در موعد مقرر آماده تحویل به کارکنان گردد، بنابراین هرگونه تمهیداتی که در سرعت بخشیدن به اجرای کامل طرح بیانجامد، قابل‌بررسی است.

وی بابیان اینکه این منازل قرار است کمک‌حال کارکنان کم برخوردار و مستأجر آسایشگاه باشد، افزود: افزایش نوبت‌های کاری و برطرف کردن کمبودها، کمک شایانی در اتمام این پروژه می‌کند.

مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک عنوان داشت: امیدواریم تحویل کلیدهای منازل مسکونی به کارکنان نقطه عطفی در زندگی این تلاشگران عرصه خدمت در کهریزک باشد و بتواند دغدغه‌های آنان را کم کند تا بتوانند در آرامش در خدمت‌رسانی به جامعه هدف فعالیت نمایند.

گفتنی است باهمت مهندس جمال‌الدین هدایت، از خیرین بنام کشور، کلنگ ساخت ۸۰ واحد مسکونی ویژه کارکنان اجاره‌نشین آسایشگاه در جوار این مجموعه در اسفندماه سال 1399 زده شد.