88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

رادیو نمایشگاه کهریزک در غالب پوشش رسانه‌ای ، اخبار جشنواره 50 سالگی آسایشگاه خیریه کهریزک را تقدیم مخاطبان خود کرد.
به گزارش ستاد خبری 50 سالگی تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ جشنواره 50 سالگی کهریزک ، فرصتی مغتنم بود تا کافه رادیو کهریزک در قالب یک رادیوی نمایشگاهی با استقرار در محوطه مجموعه، اخبار این رخداد بزرگ و یک هفته ای را تقدیم مخاطبان پرشمار خود کند.

پخش موسیقی‌های سنتی و محلی، مصاحبه زنده با  میهمانان، بازدیدکنندگان، مسئولین و دست‌اندرکاران آسایشگاه خیریه کهریزک از ساعت 9 تا 19  هر روز ، بخشی از برنامه­هایی بود که این رادیو با تولید و پخش  آن­ها ، میهمان ، مددجویان ، کارکنان و مدعوین مجموعه بود.

حضور در محوطه آسایشگاه خیریه کهریزک باعث شد تا مجریان و اداره‌کنندگان این رادیو این بار بتوانند در کنار همه میهمانان و بازدیدکنندگان و مددجویان ، تجربه ای جدید کسب کنند.

گفتنی است مجری و برگزارکنندگان اولین رادیو نمایشگاهی  کهریزک با اعتقاد به چشم‌انداز بزرگی که این رسانه در آینده نه‌چندان دور خواهد داشت،  شایسته دانسته تا ضمن تشکر از همکاران حوزه های مختلف از جمله صدا و مخابرات که در این جشنواره یاری‌رسان برقراری  ارتباط بودند ، از همه علاقمندان دعوت نماید تا در تولید محتوا همراه  این رسانه  در کافه رادیو کهریزک باشند .

جشنواره 50 سالگی تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک از 16 تا 22 اردیبهشت ماه سال جاری با انواع برنامه های فرهنگی و هنری ، علمی و آموزشی در محل این مجموعه خیریه برگزار شد .