88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

محمد رضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کارگر، پیام تبریکی خطاب به کلیه کارکنان این مجموعه خیریه ارسال کرد.


به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ همزمان با ۱۱ اردیبهشت و روز جهانی کارگر با ارسال گل و شیرینی و شکلات از سوی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به واحد‌های مختلف، از زحمات ارزشمند کلیه کارکنان آسایشگاه که مطابق قانون کار در ردیف گروه کارگران قرار می گیرند، قدردانی شد.
همچنین به همین مناسبت از سوی محمد رضا صوفی نژاد پیام تبریکی خطاب به کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک صادر شد.
در بخشی از این پیام آمده است : « متواضعانه از زحمات ارزشمند شما خادمین کهریزک که همواره با دل های خود راهی محل خدمت می شوید و در انجام انواع شرح وظایف تعریف شده نهایت تلاش و از خودگذشتگی را به نمایش می گذارید، قدردانی می کنم. تردیدی نیست که وابستگی سازمانی، تعهد و مسئولیت پذیری در وجود یکایک شما عزیزان به قدری ریشه دار شده است که بخش قابل توجهی از نام و اعتبار کنونی کهریزک مدیون و مرهون این مولفه های لازم است. در پناه خداوند متعال باشید و همچنان در خدمتگزاری به جامعه هدف با متانت و بردباری نقش آفرینی کنید».
شایان ذکر است مطابق برنامه ریزی انجام شده همایش روز جهانی کارگر با حضور جمع کثیری از کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک با انجام برنامه های متنوع در روز ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود. انتخاب کارکنان نمونه، تجلیل از همکاران بازنشسته و اجرای برنامه‌های شاد، از جمله اقدامات در نظر گرفته شده برای این همایش است.