88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در گرامیداشت هفته کار و کارگر ، ایستاده تشویق شدند کارکنان پر تلاش موسسه خیریه کهریزک که بزرگترین دغدغه کاری و ذهنی آنان ، زندگی بخشی به مددجویان تحت پوشش این مرکز خیریه است .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با تجلیل از خدمات ارزنده 106 نفر از کارکنان نمونه و بازنشسته ، مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.
اهداء لوح تقدیر و هدایای نفیس به 74 نفر از کارکنانی که در طول سال گذشته در ارزشیابی های پرسنلی نمره عالی دریافت نمودند ، همچنین تجلیل از 32 نفر از همکارانی که  در یک سال منتهی به  پایان سال 97 در موسسه خیریه کهریزک به مقام بازنشستگی نائل گردیده اند ، از جمله برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر در موسسه خیریه کهریزک بود.
در مراسم هفته کار و کارگر که با حضور اعضاء هیأت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک ، مدیران و سرپرستان و جمع کثیری از کارکنان واحدهای این موسسه برگزار شد، از فداکاری های همه کارکنان ، دست اندرکاران و خیرینی که در طول حیات پر برکت و 47 ساله کهریزک منشأ خدمات ارزنده بوده اند ، تقدیر به عمل آمد.
اجرای برنامه های شاد و متنوع توسط آقایان علی سفلی و محمدرضا عدنا ، دو تن از هنرمندان مطرح کشورمان ، از دیگر برنامه های هفته کار و کارگر در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.
دکتر حسن احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک با تبریک هفته کار و کارگر به همه تلاشگران  این موسسه خیریه گفت :
همه کسانی که در کهریزک کار می کنند نمونه هستند ، چرا که با جان و دل در خدمت اهداف بلند و انسانی این مجموعه خیریه بوده ، خود را وقف خدمت به بیماران و افراد دردمند جامعه می کنند.
دکتر احمدی با نگاهی به ارزشیابی های صورت گرفته در موسسه خیریه کهریزک نیز گفت :
ارزشیابی کارکنان از سال 90 آغاز و به تدریج با تکمیل روند ارزشیابی ها به دقت 80 % رسیده و امید داریم که شاهد دقتی فراتر از این هم باشیم.
دکتر احمدی افزود :
در سال 97 از مجموع 1655 ارزشیابی انجام شده در کل موسسه ، 1229 نفر کارمند ، 302 کارشناس و 124 مدیر و سرپرست در حال خدمت هستند که 702 نفر موفق به دریافت نمره عالی ، 784 نفر خوب ، 152 نفر متوسط و تنها 17 نفر ضعیف شده اند ، این آمار نشان از بالاترین رتبه عالی در طول سالیان گذشته می دهد.
مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک با تقدیر از خدمات همه کارکنان موسسه خیریه کهریزک ، از همگان دعوت کرد تا در سال جاری نیز در خدمت اهداف تعریف شده این موسسه خیریه باشند.