88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دانشجویان ترم سوم دانشگاه شعبه کهریزک در اقدامی زیبا ، اشک شوق را بر چهره قائم مقام این مرکز آموزشی نشاندند.


به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در گرما گرم تقدیر از مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک که در ارزشیابی پرسنلی رتبه عالی را دریافت نموده اند ، اینبار قرعه به نام دکتر فریبرز بختیاری – قائم مقام دانشگاه شعبه کهریزک – افتاد تا با اهداء لوح تقدیر از تلاشهای خستگی ناپذیر این مدیر کهریزکی قدردانی گردد.
از این رو و در اقدامی زیبا ، دانشجویان ترم سوم دانشگاه جامع علمی – کاربردی شعبه کهریزک به پاس دو سال خدمات ارزنده ایشان با اهداء شاخه گلی زیبا ، اشک شوق را بر چهره وی نشاندند.
دکتر بختیاری با تشکر از دانشجویان حاضر در این دورهمی شاد ، خطاب به آنان گفت :
یکایک شما دانشجویان برگزیده شده اید تا با دریافت انواع آموزشهای علمی و عملی ، زندگی سالمندانی را که برای ادامه حیات خود نیازمند مراقبت هستند ، تسهیل نمایید.
وی افزود :
خوشحالی همه ما زمانی کامل می شود که در جشن فارغ التحصیلی شما حاضر شویم و با اعطاء گواهینامه مراقبت سالمندی ، اعلام نماییم که همه شما شایستگی خدمت به سالمندان نیازمند مراقبت در کهریزک و سایر مراکز توانبخشی –  مراقبتی را دارید.
دکتر فریبرز بختیاری از سال 1374 وارد کارزار خدمت در آسایشگاه خیریه کهریزک شد. سالها طبابت و درمان مددجویان در بخشهای 24 گانه بستری ، مدیریت پرستاری ، مدیریت درمان و معاونت سلامت و توانبخشی ، از جمله سوابق خدمتی وی در طول 24 سال گذشته است.
دکتر فریبرز بختیاری همچنین با آغاز به کار دانشگاه جامع علمی – کاربردی شعبه آسایشگاه خیریه کهریزک از دو سال پیش تاکنون قائم مقامی این مرکز آموزشی را عهده دار بوده است.